• +90 534 961 5210
 • Lütfen randevu için arayınız | Pazartesi Kapalı | Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve C.tesi 10:00-19:00 arası | Pazar günü Saat 10:00 - 18:00 arası NOT: Erkeklere servis açmıyoruz

Manikür & Pedikür Hizmetleri

Image
 Manikür & Pedikür

  Manikür ve pedikürleri ara sıra kendinizi şımartmanın bir yolu olarak mı düşünüyorsunuz?  Düzenli manikür ve pedikür, genel sağlığınız ve esenliğiniz için gerçekten büyük faydalar sağlar. Ayrıca ellerin genç görünmesine yardımcı olurlar. İşte manikür ve pedikürün bazı faydaları: ​

 ==> Kan dolaşımını artırır. 
Herhangi bir manikür veya pedikür sırasında, ellerinize ve ayaklarınıza rahatlatıcı bir masaj alırsınız. Bu, kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcı olur ve eklemler için hareketliliği artırır. 

 Tırnaklarınızın Sağlığını İyileştirin

  
  Düzenli manikür ve pedikür ile tırnaklarınızda mantar ve diğer enfeksiyonlara yakalanma ihtimaliniz azalır. Özellikle ellerimiz günlük olarak pek çok elemente ve ürüne maruz kalmaktadır. Ellerinizdeki ölü deri hücrelerinin atılabilmesi için derinlemesine bir temizlik yapmanız iyi bir fikirdir. Bu, yeni hücre büyümesini teşvik ederek tırnaklarınızı daha güçlü ve sağlıklı bırakır.

   Bizim için çok çalışmanın yanı sıra ellerimiz ve ayaklarımız, tırnaklarınızın altında birikip sorunlara neden olabilecek çok fazla kire, neme ve diğer kirleticilere de maruz kalır. Düzenli manikür pedikür seansları, tırnaklarınızın altından ve ulaşılması zor yerlerden kirleri çıkarır, böylece tırnaklarınızı güçlü ve sağlıklı tutar. Bu da enfeksiyon kapma şansınızı azaltacaktır.


Stresi azaltmak
 
  Hepimiz vücut masajlarının sinirlerinizi gevşetmek ve canlandırmak için harika bir yol olduğunu biliyoruz, ancak bazen rahatlamak için tek gereken bir el ve ayak masajıdır. Menikür ve pedikür, ellerinizin ve ayaklarınızın görünümünü ve verdiği hissi iyileştirirken rahatlamanın harika bir yoludur. Kendinizi stresli hissediyorsanız, bazılarımız tırnak etlerimizi kurutarak, çatlatarak ve kanayarak bırakmaya meyillidir. Ayrıca, harika görünen tırnaklara sahip olmak her zaman yüzünüzde bir gülümseme oluşmasına yardımcı olabilir ve stres seviyenizi azaltır.

  Tedavinin sonunda ellerinizi ve ayaklarınızı ılık suda ıslatmak ve uyarıcı bir masaj yaptırmak kan dolaşımını hızlandırır. Ovma ile yapılan nazik peeling aynı zamanda kan akışını artırır, böylece cildinize sağlıklı ve gençleşmiş bir görünüm verir. Elleri ve ayakları pürüzsüz ve yumuşak tutar.

  Bu aylarda düzenli manikür ve pedikür ile sert kış koşullarına rağmen cildinizin ve tırnaklarınızın pürüzsüz ve yumuşak kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Ellerinize ve ayaklarınıza özen göstermezseniz, ağrılı yaralara ve olası çatlamalara neden olan kuru ve çatlamış bir cilt yaşayabilirsiniz.

  Bir manikür pedinin tırnaklarınızı harika gösterdiğini zaten biliyorsunuz. Bilmediğiniz şey, profesyonel bir tırnak tedavisinin aslında uzun vadeli ve sağlık yararları olduğudur!

   Ellerinizi ve ayaklarınızı sık sık mani-pedi tedavileri ile korumak, daha prezantabl ve bakımlı görünmenize yardımcı olur. Bir güzellik uzmanı tırnaklarınızı kırpacak, temizleyecek, parlatacak, cilalayacak ve boyayacak ve ayrıca tırnak etlerini çıkaracak ve böylece görünümünüzü anında güzelleştirecektir.

   Gördüğünüz gibi, bir mani-pedi seansı sadece ara sıra kendinizi şımartmanız gereken bir tedavi değil, aynı zamanda kalıcı faydalar sunan düzenli bir kişisel bakım eylemidir. İyi bir güzellik salonu seçin ve pürüzsüz ve yumuşak bir cilt ile birlikte temiz ve sağlıklı tırnakların keyfini çıkarmak için iki veya üç haftada bir seanslar planlayın.


Güzelliğe giden yol "ELİS AĞDA SALONU"
Image
Image
Image
Image

Bakım Öncesi Ve Bakım Sonrası Tavsiye Ve Rehberlik

Manikür:

 • Salondan ayrılmadan önce ojenizin kurumasını sağlamak için manikür sonrası için yeterli zaman ayırdığınızdan emin olun.
 • El ve kütikül kremini her gün kullanmanızı öneririz.
 • Cilayı ziyaretler arasında kendiniz değiştirmek isterseniz, tırnağın renginin solmasını önlemek için şeffaf bir cila veya baz kat kullanmayı unutmayın.
 • Ojeyi korumak, uzatmak ve kırılmasını önlemek için bir top coat uygulayın.

Pedikür:

 • Salondan ayrılmadan önce ojenin kurumasını sağlamak için pedikür sonrası için yeterli zaman ayırdığınızdan emin olun.
 • Cilanın bulaşmasını veya zarar görmesini önlemek için yanınızda parmak arası terlik getirmenizi öneririz.
 • Mümkünse, sert, ölü deri birikmesini önlemek için randevular arasında bir ponza taşı kullanın.
 • Ziyaretler arasında cilayı kendiniz değiştirmek isterseniz, tırnağın renginin solmasını önlemek için şeffaf bir cila veya taban kat kullanmayı unutmayın.
 • Nemli ve yumuşak ayakları korumak için günlük olarak nemlendirin.
 • Kuruluğu önlemek için haftada bir pul pul dökün.
Image

Gelip, kendiniz görmek istemez misiniz...

Bilgi alabileceğiniz referanslarım da var, arzu ederseniz iletişim kurmanızı da sağlarım.
Image

Elis Güzellik

Haydi Gelin
Sizi de memnuniyet duyanlar grubuna alalım.
Kendinizi iyi hissedin.
Sevgiyle kalın.
Etiket: Elis, Ağda, Salon, Komple Ağda, Kaş, Bıyık, Güzellik Salonu, Tesettür, Manikür, Pedikür, Makyaj, Kesim, Balyaj, Maşa, Örgü, Yüz, Fön, Bakım, Gelin, Baş, Boya, Bayan, Kuaför
©2024 Your Company. All Rights Reserved. Designed By Elis Ağda Salonu